Rekonštrukcia 2 izbového bytu, 64 m2, Jurkovičova 22, Nitra-img

Rekonštrukcia 2 izbového bytu, 64 m2, Jurkovičova 22, Nitra

Vitajte pri našej ďalšej rekonštrukcii bytu v Nitre na ulici Jurkovičova 22, kde sme vykonali nutné búracie práce a premenili pôvodný stav na nový a moderný priestor.

V tomto konkrétnom projekte sme sa stretli s výzvou premeniť byt v pôvodnom stave na úplne nový domov pre našich klientov. 

Po starostlivom odstránení pôvodných prvkov ako boli tapety, linoleum, umakartové jadro a staré dlaždice sme sa pustili do vytvárania nového plánu a dizajnu bytu. Spolupracovali sme s našimi klientmi a dbali sme na ich požiadavky a predstavy, aby sme vytvorili priestor, ktorý bude presne odpovedať ich potrebám a vkusu.

Počas procesu rekonštrukcie sme sa starali o každý detail. Zabezpečili sme výmenu elektrického rozvodu, inštalácie nových vodoinštalácií a vykonali sme potrebné stavebné úpravy. Naši odborníci sa tiež postarali o nové stierky a dokončovacie práce, aby sme dosiahli dokonalý a jednotný vzhľad.

Našim cieľom bolo transformovať tento byt na moderný a pohodlný domov, a sme hrdí na výsledok. Svetlé interiéry a funkčné usporiadanie poskytujú našim klientom ideálne prostredie na bývanie a relaxáciu.

Ak plánujete rekonštrukciu bytu a hľadáte skúsenú stavebnú firmu, kontaktujte nás. Naši odborníci vám radi pomôžu s realizáciou vášho projektu a zabezpečia, aby výsledok prekonal vaše očakávania. Spoločne môžeme premeniť váš byt na miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma.