Výnimočná renovácia 2 izbového bytu, 65 m2, Bazovského 3, Nitra-img

Výnimočná renovácia 2 izbového bytu, 65 m2, Bazovského 3, Nitra

Výnimočná renovácia bytu na ulici Bazovského 3 v Nitre s rozlohou 65m2 s krásnou kuchyňou vám prináša neodolateľný priestor pre luxusné bývanie. Tento projekt sa zameriaval na premenenie pôvodného bytu na moderný a elegantný domov.

Pri rekonštrukcii sme venovali pozornosť kuchyni, ktorej sme vytvorili štýlový a funkčný priestor s dôrazom na detaily a vkus. Využili sme kvalitné materiály a moderné spotrebiče, aby sme dosiahli dokonale zladený vzhľad a zároveň vytvorili priestor, ktorý je prispôsobený potrebám klienta a jeho pohodliu. Výsledkom je byt s modernou a elegantnou atmosférou, ktorá vás obklopuje pri každom kroku.

Renovácia bytu na ulici Bazovského zahŕňala aj ostatné oblasti bytu. S dôkladnou starostlivosťou sme vytvorili harmonický dizajn a zabezpečili výmenu podláh, stierok, sadrokartónových stropov, vymenili sme interiérové a exteriérové dvere. V byte bola kompletne vymenená elektoinštalácia a vodoinštalácia. Každý detail bol starostlivo premyslený a realizovaný s cieľom dosiahnuť dokonalý a jednotný vzhľad celého bytu. 

Ak túžite po renovácii bytu s krásnou kuchyňou, neváhajte nás kontaktovať. Naša skúsená stavebná firma vám poskytne profesionálnu pomoc a zabezpečí, že váš byt bude premenený na útulné miesto. Vaše priania a potreby sú pre nás prioritou, a preto sa budeme snažiť dosiahnuť vašu úplnú spokojnosť.