Renovácia 2 izbového bytu, 68 m2, Čajkovského 32, Nitra-img

Renovácia 2 izbového bytu, 68 m2, Čajkovského 32, Nitra

S hrdosťou vám predstavujeme rekonštrukciu celého bytu o rozlohe 68m2. Ako renomovaná stavebná firma sme sa zhostili úlohy premeniť tento byt na útulný a moderný domov pre jeho majiteľov.

Pri tejto konkrétnej rekonštrukcii sme sa venovali niekoľkým dôležitým oblastiam. Jednou z hlavných zmien bola kuchyňa. Pôvodná kuchynská linka bola nahradená novou, štýlovou linkou s modernými spotrebičmi a funkčným usporiadaním. Dbali sme na to, aby každý detail vyhovoval potrebám a vkusu našich klientov, a zároveň sme sa snažili vytvoriť priestor, ktorý je praktický a esteticky príjemný.

Ďalšou oblasťou, na ktorú sme sa sústredili, bolo jadro bytu. Vykonali sme potrebné zmeny a vylepšenia v kúpeľni a toalete. Snažili sme sa vytvoriť moderné a funkčné priestory, ktoré spĺňajú všetky hygienické normy a zároveň sú príjemné na používanie.

Okrem týchto veľkých zásahov sme tiež realizovali nové stierky na stenách a stropoch. Použili sme kvalitné materiály a starostlivo pracovali na dokonalom vyhladení a dokončení každej plochy. Výsledkom je hladký a jednotný povrch, ktorý dodáva bytu svieži vzhľad.

Aby sme vytvorili kompletný preobraz bytu, nezabudli sme ani na podlahy. Staré linoleum bolo odstránené a nahradené novými podlahami, ktoré sú nielen pekné na pohľad, ale aj odolné voči bežnému opotrebeniu. Zvolili sme materiály, ktoré poskytujú teplo a príjemný pocit pri chôdzi.

Naša stavebná firma je hrdá na tento projekt, pretože sme vytvorili miesto, kde sa naši klienti môžu cítiť príjemne a pohodlne. Sledovali sme ich predstavy a požiadavky a snažili sme sa premeniť ich bytový sen na skutočnosť.

Ak plánujete rekonštrukciu bytu, radi vám pomôžeme. Naša skúsená a odborná stavebná firma vám poskytne profesionálnu pomoc a zabezpečí, že váš byt bude premenený na miesto, ktoré vám bude vyhovovať. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a dohodnite si nezáväzné stretnutie. Tešíme sa na spoluprácu s vami!